O firmie

Józef Jereczek założył swoją firmę w 1975r., która istnieje nieprzerwanie do dziś, w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła. Przez blisko 30 lat jej założyciel z sukcesem wpajał członkom swojego zespołu zamiłowanie do perfekcji. Nazwanie firmy własnym nazwiskiem, jest bowiem osobistą gwarancją i zobowiązaniem do najwyższej jakości wykonania produktu.
Firma posiada dziś silną pozycję na rynku lokalnym. Świadczy usługi, zarówno dla wielu firm i instytucji, jak również dla klientów indywidualnych. Nasze meble trafiają, również na rynek międzynarodowy. Wykonywaliśmy liczne zamówienia m.in. do Niemiec, Norwegi, Szwecji oraz Francji.
Nasze wyroby charakteryzują się solidnym wykonaniem i trwałością przez lata. Do ich produkcji stosujemy najlepsze materiały, posiadające międzynarodowe certyfikaty. Stawiamy na nowoczesne technologie i maszyny, dzięki, którym osiągamy wzorową jakość i perfekcję produktów. Wykonujemy również nietypowe i nieszablonowe zamówienia, zgodnie z życzeniem klientów.
Od roku 2007 właścicielem zakładu jest Krzysztof Jereczek, który kontynuuje politykę firmy.
W przeciągu 38 lat firma przygotowała do zawodu stolarza kilkudziesięciu uczniów, którzy pomyślnie zakończyli szkolenie, zdobywając tytuł czeladnika.
Jednak największym sukcesem i osiągnięciem jest liczne grono zadowolonych i wieloletnich klientów.